Yhteystiedot

TERVETULOA uusiin tiloihimme Omatorille! Löydät meidät Info-tiskin välittömästä läheisyydestä.

 

TOIMISTO SIJAITSEE OSOITTEESSA:

Omatori

Porrassalmenkatu 21, 2. kerros (hissi)
50100 Mikkeli

Puh. 044 944 8493



Mikäli haluat varmistaa, että olemme paikalla,
niin soitathan ja sovit tapaamisajan!

 

Y H T E Y S T I E D O T:

 

Mali Soininen
puheenjohtaja
soininen.mali@gmail.com

 

 

Maarit Väisänen
Toiminnanjohtaja
maarit.vaisanen@msol.fi
p. 044 308 4860

 

 

Kati Oinonen
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
kati.oinonen@msol.fi
p. 045 806 1361

 


Eija Kaihila
Omaistoiminnanohjaaja
eija.kaihila@msol.fi
p. 050 512 7083 

 

 

Riina Lappalainen
Omaistoiminnanohjaaja
riina.lappalainen@msol.fi
p. 050 470 2899

 

 

Jori Reinikainen
Järjestöassistentti
jarjestoassistentti@msol.fi
p. 044 944 8493

 

 

Kati Partti
Perhetoiminnan vastaava
kati.partti@msol.fi
p. 050 348 4738

 


Ilona Halmesmäki
Perhetoiminnan kehittäjä
ilona.halmesmaki@msol.fi
p. 050 477 8977

 

 

Essi Matikainen
Perhetoiminnan kehittäjä
essi.matikainen@msol.fi
p. 050 477 6199

facebookinstagramtwitter