Yhteystiedot

Varmimmin tavoitat meidät soittamalla ja sopimalla tapaamisajan!

Mali Soininen
Puheenjohtaja
soininen.mali@gmail.com

Maarit Väisänen
Toiminnanjohtaja
maarit.vaisanen@msol.fi
Puh. 044 308 4860

Emmi Löppönen
Järjestöassistentti
jarjestoassistentti@msol.fi
Puh. 044 944 8493

Emmi Sorjonen
Omaistoiminnan kehittäjä,
OmaisOiva-toiminta
emmi.sorjonen@msol.fi
Puh. 050 470 2899 

Eija Kaihila
Omaistoiminnanohjaaja,
OmaisOiva-toiminta
eija.kaihila@msol.fi
Puh. 050 512 7083

Kati Oinonen
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori, OmaisOiva-toiminta
kati.oinonen@msol.fi
Puh. 045 806 1361

Kati Partti
Perhetoiminnan vastaava,
Selviytyjät-hanke
kati.partti@msol.fi
Puh. 050 348 4738

Ilona Halmesmäki
Perhetoiminnan kehittäjä,
Selviytyjät-hanke
ilona.halmesmaki@msol.fi
Puh. 050 477 8977

Essi Matikainen
Perhetoiminnan kehittäjä,
Selviytyjät-hanke
essi.matikainen@msol.fi
Puh. 050 477 6199

Toimistomme sijainti

Porrassalmenkatu 21, 2.krs
50100 Mikkeli

Ota yhteyttä 

Meidät löydät: Omatori, Porrassalmenkatu 21, 2. kerros (hissi), 50100 Mikkeli | puh. 044 944 8493